(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 118 W
- Suprafață acoperită: aproximativ 130 m²
- Navigare: sistem inteligent cu giroscop (pentru mișcare și acoperire optime)
- Adâncime maximă: 2,5 m
- Temperatura de funcționare a apei: 10 °C - 35 °C
- Viteză de aspirare: 16 m³/h
- Viteză de deplasare: 10,5 m/min
- Cablu: 15 m
- Greutate: 12 kg
- Culoare: Alb/negru
Curățare:
- Fund
- Pereți
- Linia de plutire
- Trepte
Moduri de funcționare:
1 mod - curățare completă
- 1 oră
- 2 ore
- 3 ore
Motoare:
- Motor triplu (pentru deplasare, perie și aspirare)
- Perie: de mare viteză (pentru îndepărtarea eficientă a murdăriei)
Filtrare:
- Filtru de 180 μm (reține particulele fine)
- 2 coșuri mari (pentru colectarea deșeurilor)
Tipuri de murdărie:
- Nisip
- Frunze
- Murdărie
- Alte particule
Potrivit pentru forme:
- Rotunde
- Ovale
- Dreptunghiulare
Acoperiri adecvate:
- Plăci
- Mozaic
- PVC
- Vinil
Important:
- Roboții pentru piscine servesc la menținerea curățeniei, nu la curățarea inițială a piscinelor foarte murdare
- Nu îndepărtează sedimentele provenite de la produsele algicide
- Este posibilă prezența umidității din cauza testelor efectuate în fabrică
- Nu înlocuiește utilizarea produselor pentru întreținerea apei
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb negru |
| Funcții | Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Giroscop |
| Greutate | 12 Kg |
| Tipul de curățare | Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Putere | 118 W |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Putere de curățare | 150 W |
| Garanție | 24 luni |