Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προγραμματιζόμενος, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτισμός, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Κινούμενα μέρη, Αισθητήρας σκόνης, Сензор - радар, Вградена Камера |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 5.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Φωτισμός LED, Wet&Dry, Гласови контрол, Αυτοκαθαριζόμενο, Изкуствен интелект, Сензори |
| Εξουσία | 25000 Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 25000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 200 min |
| Χωρητικότητα | 220 ml |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 74 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |