Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Programabilă, Protecție împotriva supraîncălzirii, Iluminat, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Piese detașabile, Senzor de praf, Senzor - Radar, Cameră încorporată |
| Adâncime | 35 cm |
| Greutate | 5.5 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Program de funcționare, Филтър Hepa, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Funcția MF, Wi-Fi, Iluminare LED, Wet&Dry, Control vocal, Auto-curățare, Ai, Senzori |
| Putere | 25000 Pa |
| Putere de curățare | 25000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 200 min |
| Capacitate | 220 ml |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 74 dB |
| Garanție | 24 luni |