Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 65 W
- Μέγιστη επιφάνεια καθαρισμού: έως 150-200 m²
- Μέγιστος χρόνος λειτουργίας με πλήρως φορτισμένη μπαταρία: 150-180 λεπτά
- Γραμμές καθαρισμού: 7 τύποι
- Αυτόματος σχεδιασμός διαδρομής
- Υπερνίκηση ανωμαλιών: 2-3 cm
- Ασύρματη σχεδίαση
- Υψηλής ταχύτητας αποτελεσματική βούρτσα
- Κινητήρας: τριπλός
- Λειτουργία αυτόματης αναστροφής (αλλάζει κατεύθυνση όταν φτάνει σε τοίχο)
- Λειτουργία αυτόματης στάθμευσης (μετακινείται προς το άκρο της πισίνας όταν η μπαταρία εξαντλείται)
- Δυνατότητα ρύθμισης χρονοδιαγράμματος
- Μπαταρία: ιόντων λιθίου, 4600 mAh
- Χρόνος φόρτισης: περίπου 3 ώρες
- Ταχύτητα αναρρόφησης: 11,5 m³/h
- Ταχύτητα καθαρισμού: 10 m/min
- Κατάλληλο για θερμοκρασία νερού: 10°-35°C
- Μέγιστο βάθος χρήσης: 3 μ.
- Προστασία: IPX8
- Τύπος φίλτρου: 180 μm + 10 μm
- Δοχείο απορριμμάτων: μεγάλο
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 24 / 36 / 36 εκ.
- Διαστάσεις συσκευασίας (ΥxΠxΒ): 31,5 / 43 / 47 εκ.
- Χρώμα: Μαύρο
Το ρομπότ χρησιμοποιείται για τον καθαρισμό:
- Δάπεδο
- Τοίχων
- Γραμμή νερού
- Σκαλοπάτια και κλίσεις
- Υπερνίκηση ελαφρών ανωμαλιών
Λειτουργίες καθαρισμού:
- Καθαρισμός πυθμένα
- Καθαρισμός τοιχωμάτων
- Καθαρισμός της γραμμής νερού
- Πλήρης καθαρισμός
- Τοίχοι > μετά πυθμένας
- Καθαρισμός turbo
- Λειτουργία Eco
- Βρώμικο πάτωμα
AI Vision Technology (κάμερα ανίχνευσης ρύπων):
- Ανιχνεύει ρύπους
- Αποφεύγει τα εμπόδια
- Αυξάνει την αποτελεσματικότητα του καθαρισμού έως και 20 φορές
Έξυπνη πλοήγηση:
- Γυροσκόπιο
- Κάμερα
- Αισθητήρες υπερήχων
Εφαρμογή για κινητά:
- Επιλογή λειτουργιών
- Χειρισμός εκτός νερού
- Χειροκίνητη λειτουργία
Κατάλληλο για πισίνες:
- Στρογγυλές
- Οβάλ
- Ορθογώνιες
- Υλικά: πλακάκια, μωσαϊκό, PVC, βινύλιο
Σημαντικό:
- Τα ρομπότ πισίνας χρησιμεύουν για τη διατήρηση της καθαριότητας και όχι για τον βασικό καθαρισμό μολυσμένων πισινών
- Τα ρομπότ πισίνας δεν απομακρύνουν την ιζήματα στον πυθμένα που σχηματίζεται λόγω της χρήσης αλγοκτόνων
- Είναι πιθανό να υπάρχει ελαφριά υγρασία ή λεκέδες νερού λόγω εργοστασιακών δοκιμών
- Η χρήση ρομπότ δεν αντικαθιστά την ανάγκη για προϊόντα συντήρησης του νερού
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Προστασία από υπερθέρμανση, Γυροσκόπιο, Вградена Камера |
| Βάθος | 36 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Πισίνα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ πισίνας |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Διαχείριση εφαρμογών, Навигация чрез жироскоп, Изкуствен интелект, Сензори |
| Εξουσία | 65 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Εύρος εργασίας | 200 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |