Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 65 W
- Suprafață maximă de curățare: până la 150-200 m²
- Durată maximă de funcționare cu bateria complet încărcată: 150-180 minute
- Moduri de curățare: 7 tipuri
- Planificare automată a traseului
- Depășirea denivelărilor: 2-3 cm
- Design fără cablu
- Perie eficientă de mare viteză
- Motor: triplu
- Funcție Auto-reverse (schimbă direcția la atingerea peretelui)
- Funcție de auto-parcare (se deplasează către marginea bazinului când bateria se descarcă)
- Posibilitate de setare a programului
- Baterie: litiu-ion, 4600 mAh
- Timp de încărcare: aproximativ 3 ore
- Viteză de aspirare: 11,5 m³/h
- Viteză de curățare: 10 m/min
- Temperatură adecvată a apei: 10°-35°C
- Adâncime maximă de utilizare: 3 m
- Protecție: IPX8
- Tip filtru: 180 μm + 10 μm
- Recipient pentru deșeuri: mare
- Dimensiuni (HxLxA): 24 / 36 / 36 cm
- Dimensiuni ambalaj (HxLxA): 31,5 / 43 / 47 cm
- Culoare: Negru
Robotul se utilizează pentru curățarea:
- Podeaua
- Pereți
- Linia de plutire
- Trepte și pante
- Depășirea denivelărilor ușoare
Moduri de curățare:
- Curățarea fundului
- Curățarea pereților
- Curățarea liniei de apă
- Curățare completă
- Pereți > apoi fund
- Curățare turbo
- Mod ecologic
- Fund murdar
Tehnologie AI Vision (cameră pentru detectarea murdăriei):
- Detectează murdăria
- Evită obstacolele
- Crește eficiența curățării de până la 20 de ori
Navigare inteligentă:
- Giroscop
- Cameră
- Senzori cu ultrasunete
Aplicație mobilă:
- Selectarea modurilor
- Control în afara apei
- Mod manual
Potrivit pentru piscine:
- Rotunde
- Ovale
- Dreptunghiulare
- Materiale: gresie, mozaic, PVC, vinil
Important:
- Roboții pentru piscine servesc la menținerea curățeniei, nu la curățarea de bază a piscinelor murdare
- Roboții pentru piscine nu îndepărtează sedimentele de pe fundul bazinului, formate în urma utilizării produselor algicide
- Este posibil să existe umezeală ușoară sau pete de apă din cauza testelor efectuate în fabrică
- Utilizarea unui robot nu elimină necesitatea utilizării produselor pentru întreținerea apei
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 24 cm |
| Lăţime | 36 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Giroscop, Cameră încorporată |
| Adâncime | 36 cm |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Gestionați prin cerere, Navigare printr-un giroscop, Ai, Senzori |
| Putere | 65 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Domeniu de lucru | 200 m2 |
| Smart | DA |
| Garanție | 24 luni |