(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 45 W
- Ισχύς αναρρόφησης: έως 20000 Pa
- Επίπεδα ισχύος αναρρόφησης: 2000 / 3000 / 4000 / 18000 / 20000 Pa
- Μέγιστος χρόνος λειτουργίας: έως 180 λεπτά (στα 2000 Pa), έως 70 λεπτά (στα 20000 Pa)
- Χρόνος φόρτισης: περίπου 4-5 ώρες
- Μπαταρία: ιόντων λιθίου, 5000 mAh
- Εμβαδόν καθαρισμού με μία φόρτιση: έως 130-180 m²
- Επίπεδο θορύβου: <65 dB
- Πλοήγηση: LDS + SLAM (λέιζερ)
- Δοχείο σκόνης: 0,23 λ (ρομπότ) + 3 λ (αυτόματη βάση)
- Δοχείο νερού: 0,17 λ
- Φιλτράρισμα: πλενόμενο φίλτρο HEPA + βασικό φίλτρο
- Αυτόματη εκκένωση του δοχείου
- Αυτόματη επαναφόρτιση
- Breakpoint Continual Cleaning (συνέχιση από το σημείο διακοπής)
- Σύστημα κατά της πτώσης
- Έξυπνοι αισθητήρες εμποδίων
- Έλεγχος μέσω εφαρμογής για κινητά (Wi-Fi 2,4 GHz)
- Φωνητικός έλεγχος: Alexa / Google Home
- Φωνητικά μηνύματα: στα βουλγαρικά
- Λειτουργία προγραμματισμού
- Υγρός καθαρισμός (υγρό σκούπισμα)
- Υποστήριξη πολλαπλών χαρτών
- Υπέρβαση εμποδίων: έως 1,8 cm
- Τροφοδοσία: 14,8 V
- Διαστάσεις ρομπότ (ΥxΠxΒ): 9,9 / 31 / 31 εκ.
- Διαστάσεις σταθμού φόρτισης (ΥxΠxΒ): 32,5 / 13,8 / 21,8 cm
- Διαστάσεις συσκευασίας (ΥxΠxΒ): 30 / 35,5 / 37,5 cm
- Βάρος (με συσκευασία): 6,5 kg
- Χρώμα: Λευκό
Κατάλληλο για:
- Σκληρά δάπεδα
- Χαλιά
- Σπίτια με κατοικίδια
Λειτουργίες μέσω της εφαρμογής για κινητά:
- Επιλογή ζωνών καθαρισμού
- Ορισμός απαγορευμένων ζωνών
- Ρύθμιση της ισχύος αναρρόφησης
- Έλεγχος της ροής νερού
- Διαχείριση χαρτών και χώρων
- Ρύθμιση της σειράς καθαρισμού
Σύστημα καθαρισμού:
- 1 πλευρική βούρτσα
- Κύρια βούρτσα σχήματος V
- Σύστημα αναρρόφησης
- σφουγγαρίστρα για υγρό καθαρισμό
Περιεχόμενα συσκευασίας:
- Ρομπότ σκούπα
- Αυτόματη βάση αυτοκαθαρισμού
- Προσαρμογέας σφουγγαρίσματος + 1 σφουγγαρίστρα
- Βούρτσα καθαρισμού
- Μακριά βούρτσα καθαρισμού της σταθμού
- Πλευρική βούρτσα
- Φίλτρο HEPA
- Οδηγίες χρήσης στα βουλγαρικά
Σημαντικό:
- Ενδέχεται να μην λειτουργεί βέλτιστα σε πολύ σκούρα δάπεδα
- Το έντονο φως ή η άμεση ηλιακή ακτινοβολία ενδέχεται να επηρεάσουν την πλοήγηση
- Δεν είναι κατάλληλο για πολύ παχιά χαλιά ή χαλιά με μακριές τρίχες
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.9 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 31 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Wet&Dry, Гласови контрол, Αυτοκαθαριζόμενο, Сензори |
| Εξουσία | 45 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 2000 / 3000 / 4000 / 18000 / 20000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 0.23 l |
| Εύρος εργασίας | 180 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τάση τροφοδοσίας | 14.8 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |