(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 45 W
- Putere de aspirare: până la 20000 Pa
- Niveluri de putere de aspirare: 2000 / 3000 / 4000 / 18000 / 20000 Pa
- Durată maximă de funcționare: până la 180 min (la 2000 Pa), până la 70 min (la 20000 Pa)
- Timp de încărcare: aproximativ 4-5 ore
- Baterie: litiu-ion, 5000 mAh
- Suprafață de curățare cu o singură încărcare: până la 130-180 m²
- Nivel de zgomot: <65 dB
- Navigație: LDS + SLAM (laser)
- Rezervor pentru praf: 0,23 l (robot) + 3 l (stație automată)
- Rezervor de apă: 0,17 l
- Filtrare: filtru HEPA lavabil + filtru principal
- Golire automată a rezervorului
- Reîncărcare automată
- Breakpoint Continual Cleaning (continuă de la locul unde s-a oprit)
- Sistem anti-cădere
- Senzori inteligenți pentru obstacole
- Control prin aplicație mobilă (Wi-Fi 2,4 GHz)
- Control vocal: Alexa / Google Home
- Mesaje vocale: în limba bulgară
- Funcție program
- Curățare umedă (ștergere umedă)
- Suport pentru mai multe hărți
- Depășirea obstacolelor: până la 1,8 cm
- Alimentare: 14,8 V
- Dimensiuni robot (HxLxA): 9,9 / 31 / 31 cm
- Dimensiuni stație de încărcare (HxLxA): 32,5 / 13,8 / 21,8 cm
- Dimensiuni ambalaj (HxLxL): 30 / 35,5 / 37,5 cm
- Greutate (cu ambalaj): 6,5 kg
- Culoare: Alb
Potrivit pentru:
- Pardoseli dure
- Covoare
- Locuințe cu animale de companie
Funcții prin aplicația mobilă:
- Selectarea zonelor de curățare
- Setarea zonelor interzise
- Reglarea puterii de aspirare
- Controlul debitului de apă
- Gestionarea hărților și a încăperilor
- Setarea ordinii de curățare
Sistem de curățare:
- 1 perie laterală
- Perie principală în formă de V
- Sistem de aspirare
- mop pentru curățare umedă
Conținut pachet:
- Robot aspirator
- Stație automată de autocurățare
- Accesoriu pentru mop + 1 buc. mop
- Perie de curățare
- Perie lungă pentru curățarea stației
- Perie laterală
- Filtru HEPA
- Instrucțiuni de utilizare în limba bulgară
Important:
- Este posibil să nu funcționeze optim pe suprafețe foarte întunecate
- Lumina puternică sau razele directe ale soarelui pot afecta navigarea
- Nu este potrivit pentru covoare foarte groase sau cu fire lungi
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.9 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Funcții | Regulator de putere, Filtru de spălare, Baterie reincarcabila, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Protecție împotriva supraîncălzirii, Senzor pentru plasarea articolelor în cameră, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 31 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Program de funcționare, Филтър Hepa, Gestionați prin cerere, Reîncărcarea automată, Funcția MF, Wi-Fi, Wet&Dry, Control vocal, Auto-curățare, Senzori |
| Putere | 45 W |
| Putere de curățare | 2000 / 3000 / 4000 / 18000 / 20000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 0.23 l |
| Domeniu de lucru | 180 m2 |
| Smart | DA |
| Tensiunea de alimentare | 14.8 V |
| Garanție | 24 luni |