- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 28.7 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 14 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 6500 Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 6500 Pa |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |