- Produs nou
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 28.7 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Funcții | Senzor anti-cadru, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adâncime | 14 cm |
| Tipul de curățare | Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Putere | 6500 Pa |
| Putere de curățare | 6500 Pa |
| Capacitate | 0.8 l |
| Garanție | 24 luni |