- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Μήκος | 52 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία ανατροπής, Κουμπί On/Off, Φωτεινή ένδειξη λειτουργίας, Λαβή μεταφοράς |
| Επίπεδα ισχύος | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1500 W |
| Χρήση | Σπιτικό |