- -12,78 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 13 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Functii | Protecție prin răsturnare, Buton On/Off, Indicator de lumină pentru muncă, Mâner |
| Valori trepte putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V 240 V |
| Putere maxima | 1500 W |
| Utilizare | Intern |