- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 2200W
- Ιδανικό για χώρους έως: 20-25 m2
- Διαστάσεις:
Ύψος: 60,5 cm
Πλάτος: 52 cm
Βάθος: 17 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Προστασία ανατροπής
- Προστασία από υπερθέρμανση
- 4 λάμπες χαλαζία
- Θερμοστάτης
- Χρώμα: Μαύρο
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 2200W
- Ιδανικό για χώρους έως: 20-25 m2
- Διαστάσεις:
Ύψος: 60,5 cm
Πλάτος: 52 cm
Βάθος: 17 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Κουμπί ενεργοποίησης και απενεργοποίησης
- Προστασία ανατροπής
- Προστασία από υπερθέρμανση
- 4 λάμπες χαλαζία
- Θερμοστάτης
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 60.5 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Λειτουργίες | Προστασία ανατροπής, Κουμπί On/Off, Προστασία από υπερθέρμανση, Μηχανικός έλεγχος, Θερμοστάτης |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m², 25 m² |
| Μέγιστη ισχύς | 2200 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |