- -28,12 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 60.5 cm |
| Latime | 52 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Functii | Protecție prin răsturnare, Buton On/Off, Protecția împotriva supraîncălzirii, Management mecanic, Termostat |
| Trepte putere | 4 |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m², 25 m² |
| Putere maxima | 2200 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |