- -9,71 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Цедки и гевгири |
|
| Χρώμα | Μπλε, Γαλάζιο |
| Ενα είδος | Με λαβή |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Гевгир, 1 x Купа за салата |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Είδος φαγητού | Γενική χρήση |
| Βάρος | 0.56 Kg |
| Διάμετρος | 24 cm |