- -9,71 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Цедки и гевгири |
|
| Culoare | Albastru, Albastru deschis |
| Tip | Cu un mâner |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Гевгир, 1 x Купа за салата |
| Înălţime | 17 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Fel de mancare | Utilizare universală |
| Greutate | 0.56 Kg |
| Diametru | 24 cm |