
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сушилник за съдове |
|
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Αριθμός επιπέδων | 2 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 32 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 46.5 cm |
| Βάρος | 2.2 Kg |
| Υλικό δίσκου | Πλαστικό |