
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сушилник за съдове |
|
| Material | Oţel, Plastic |
| Numărul de niveluri | 2 |
| Culoare | Gri |
| Înălţime | 32 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Lăţime | 46.5 cm |
| Greutate | 2.2 Kg |
| Materialul tăvii | Plastic |