
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Αυτόματη αναρρόφηση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Мариноване, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Είδος φαγητού | Στερεοί, Υγρά |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με κλιπ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ενα είδος | Φορητό |
| Vacuumirane | Ξηρός, Υγρό |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Χρονικό εύρος | 3 l/min |
| Υψος | 14.4 cm |
| Πλάτος | 6.4 cm |
| Μήκος | 39.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.3 m |
| Βάρος | 1.23 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |