
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Indicator luminos, Sucul automat de aspirație, Oprirea automată, Marinatând, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Fel de mancare | Greu, Lichid |
| Utilizare | Intern |
| Gradul de viteză | 1 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Tip produs | Vid cu un vârf |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Tip | Mobil |
| Vacuumirane | Uscat, Umed |
| Funcționalitate | Automat |
| Sfera de timp | 3 l/min |
| Înălţime | 14.4 cm |
| Lăţime | 6.4 cm |
| Lungime | 39.2 cm |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Greutate | 1.23 Kg |
| Garanție | 24 luni |