- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 100 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за вакуумиране с камера |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ενα είδος | Φορητό |
| Vacuumirane | Ξηρός |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Υψος | 5.3 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 37.2 cm |
| Βάρος | 0.48 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |