- Produs nou
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за вакуумиране |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Putere | 100 W |
| Funcții | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Fel de mancare | Greu |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Tip produs | Vacuum de cameră |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Tip | Mobil |
| Vacuumirane | Uscat |
| Funcționalitate | Automat |
| Înălţime | 5.3 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 37.2 cm |
| Greutate | 0.48 Kg |
| Garanție | 24 luni |