- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Λειτουργία Grill
- Συνολική ισχύς: 1760 W
- Χωρητικότητα: 7.5 lt
- Διαστάσεις προϊόντος: 35 cm x 42 cm x 38 cm
- Βάρος: 9.9 Kg
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Προστασία από υπερθέρμανση, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 7.5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 9 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 11.3 Kg |
| Εξουσία | 1460 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 25-200 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |