- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Inox, Plastic, ABS |
| Culoare | Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 7.5 l |
| Numar programe | 9 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 39 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Greutate | 11.3 Kg |
| Putere | 1460 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 25-200 C |
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Negru |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |