
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Inox |
| Χωρητικότητα | 5.7 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 35.5 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Μήκος | 34.5 цм |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 21-204 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |