
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Inox |
| Capacitate | 5.7 l |
| Numar programe | 11 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 35.5 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Lungime | 34.5 цм |
| Putere | 1500 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 21-204 C |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |