
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 5.7 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Ατμός, Ρύζι, Γιαούρτι |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 33.5 cm |
| Πλάτος | 35.5 cm |
| Μήκος | 35.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 80 cm |
| Βάρος | 6.7 Kg |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |