
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Inox, Țesătură |
| Culoare | Alb |
| Functii | Conservarea căldurii, Sunet la finalizarea programului, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem de securitate, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 5.7 l |
| Numar programe | 10 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Aburi, Orez, Iaurt |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 33.5 cm |
| Latime | 35.5 cm |
| Lungime | 35.5 cm |
| Lungime cablu | 80 cm |
| Greutate | 6.7 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |