Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Увеличение до 5 пъти, Огледало |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Καθρέφτης μακιγιάζ |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο, Очи, Устни, Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 20.4 cm |
| Πλάτος | 20.4 cm |
| Μήκος | 7.8 cm |
| Βάρος | 0.6 Kg |