Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Можете да го свалите от магнитната му стойка и да го ползвате в ръката си, близко до лицето си.
Възможността да го движите във всички посоки ви позволява да изберете най-удобния за вас ъгъл.
Лесен монтаж (включени инструкция и материали, държач за стена).
Луксозно \"минерално\" покритие, което дава усещане на мека текстура при докосване.
Подходящо за всички мокри и влажни помещения благодарение на изработката от висококачествени, устойчиви на корозия материали. Все пак го подсушавайте, не го монтирайте под душа!
Един устойчив и отговорен към планетата избор - изработено от 22% рециклирани материали, след употреба е рециклируемо до 56%.
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Gri |
| Caracteristici cheie | Увеличение до 5 пъти, Огледало |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Oglinda cosmetica |
| Zona corporala | Față, Очи, Устни, Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 20.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 7.8 cm |
| Greutate | 0.6 Kg |