- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Козметично огледало |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Огледало |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Καθρέφτης μακιγιάζ |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 28.3 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 12.6 cm |
| Βάρος | 0.4 Kg |