- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Bej |
| Continut pachet | 1 x Козметично огледало |
| Caracteristici cheie | Огледало |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Oglinda cosmetica |
| Zona corporala | Față |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 28.3 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 12.6 cm |
| Greutate | 0.4 Kg |