- -204,57 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις, Ζέσταμα, Ултразвук, Ηλεκτρομαγνητικά κύματα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 глави |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Προϊόν περιποίησης προσώπου, Мултифункционално устройство, Електростимулиращо устройство, Патрон за мезотерапия |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο |
| Τύπος δέρματος προσώπου | Κανονική, С несъвършенства, Смесена, Мазна |
| Πλεονεκτήματα | Дълбоко почиства порите, Дълбоко почистване, Anti Aging, Κατά της κυτταρίτιδας, Затоплящ ефект, Деликатно почистване |
| Χρησιμοποιήστε για | Καθάρισμα, Θεραπεία προσώπου, Μασάζ, Лифтинг, Ηλεκτροδιέγερση, Мезотерапия |
| Χρήση | Ξηρό δέρμα, Υγρό δέρμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 18.5 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Μήκος | 4.3 cm |
| Βάρος | 0.19 Kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |