- -204,57 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Alb |
| Tip actionare | Vibrații, Încălzire, Ecografie, Unde electromagnetice |
| Caracteristici cheie | 2 глави |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Produs grija pentru fata, Мултифункционално устройство, Електростимулиращо устройство, Патрон за мезотерапия |
| Zona corporala | Față |
| Tipul de ten | Normal, С несъвършенства, Amestecat, Мазна |
| Beneficii | Дълбоко почиства порите, Дълбоко почистване, Anti Aging, Anticelulita, Затоплящ ефект, Деликатно почистване |
| Destinat pentru | Curățenie, Terapie fata, Masaj, Лифтинг, Electrostimulare, Мезотерапия |
| Utilizare | Piele uscata, Piele umedă |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 18.5 cm |
| Latime | 5.5 cm |
| Lungime | 4.3 cm |
| Greutate | 0.19 Kg |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |