- -25,62 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Козметично LED огледало |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Καθρέφτης μακιγιάζ |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο, Σώμα, Очи, Устни, Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 34.5 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |