- -25,62 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Roz |
| Continut pachet | 1 x Козметично LED огледало |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Oglinda cosmetica |
| Zona corporala | Față, Corp, Очи, Устни, Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 34.5 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |