- -4,60 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Плато за сервиране |
| Υλικό | Шисти |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 151.3 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |