- -4,60 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Плато за сервиране |
| Material | Sist |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 151.3 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |