- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Μήκος | 36.3 cm |
| Βάρος | 0.4 Kg |