- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Numar compartimente | 1 |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 5.5 cm |
| Latime | 24.5 cm |
| Lungime | 36.3 cm |
| Greutate | 0.4 Kg |