- Νέο προϊόν
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 5,4 x 22 x 30 εκ.
- Υλικό: αλουμίνιο
- Σχήμα: ορθογώνιο
- Επίστρωση: μαρμάρινη αντικολλητική (εσωτερική)
- Χωρίς περιεκτικότητα σε χημικές ουσίες PFOA
- Εύκολο στον καθαρισμό
- Κατάλληλο για οικιακή χρήση
- Χρώμα: Κόκκινο
Χαρακτηριστικά
Тави за печене |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Πηγή θερμότητας | Φούρνος |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Υψος | 5.4 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 30 cm |