- Produs nou
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Dimensiuni (Î x L x A): 5,4 x 22 x 30 cm
- Material: aluminiu
- Formă: dreptunghiulară
- Acoperire: marmorată antiaderentă (interioară)
- Fără substanțe chimice PFOA
- Ușor de curățat
- Potrivită pentru uz casnic
- Culoare: roșu
Fisa tehnica
Тави за печене |
|
| Culoare | Rosu |
| Utilizare | universal |
| Tip produs | Tavă |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Strat non-stick |
| Forma | Dreptunghiular |
| Sursa de caldura | Cuptor |
| Material interior | Marmură |
| Inaltime | 5.4 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 30 cm |