- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 56 cm |
| Μήκος | 12 cm |
| Βάρος | 2.32 Kg |
| Λειτουργίες | LED, Τηλεχειριστήριο, Προστασία από υπερθέρμανση, Χρονοδιακόπτης, Функция Отворена врата/прозорец |
| Σχέδιο | Για τοίχο |
| Επίπεδα ισχύος | 2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2000 W |
| Χρησιμοποιήστε για | Εσωτερικό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 23 km² |
| Εγγύηση | 24 месеца |