- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Вентилаторни печки - духалки |
|
| Culoare | Alb negru |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 56 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Greutate | 2.32 Kg |
| Functii | LED, Telecomandă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Temporizator, Funcția deschisă a ușii / ferestrei |
| Design | Pentru un zid |
| Trepte putere | 2 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Putere maxima | 2000 W |
| Destinat pentru | Interior |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 23 km² |
| Garanție | 24 месеца |