
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Конвекторни печки |
|
| Υλικό στέγασης | Пластмасов |
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από παιδιά, Функция "Отворен прозорец", Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία από πτώση, Remote app control, Автоматична терморегулация |
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας | Οχι |
| Επίπεδα ισχύος | 10 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη ισχύς | 1200 W |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 18 m2 |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 62 cm |
| Βάθος | 21 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 60 μήνες |