
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Конвекторни печки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb negru |
| Functii | Protecția împotriva copiilor, Функция "Отворен прозорец", Wi-Fi, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția în cădere, Remote app control, Termoregulare automată |
| Ventilator incorporat | Nu |
| Trepte putere | 10 |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Putere maxima | 1200 W |
| Suprafata de montare | Sub |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 18 m2 |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 62 cm |
| Adancime | 21 cm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 60 luni |