(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Inox, Σιλικόνη |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Οδηγίες χρήσης | Неподходящ за микровълнова фурна |
| Υψος | 23.6 cm |
| Πλάτος | 7.9 cm |
| Βάρος | 0.3 Kg |
| Χωρητικότητα | 400 ml |