(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Termos |
| Material | Inox, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide |
| Instructiuni de folosire | Inadecvat pentru cuptorul cu microunde |
| Înălţime | 23.6 cm |
| Lăţime | 7.9 cm |
| Greutate | 0.3 Kg |
| Capacitate | 400 ml |