Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Κοράλλι |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ερμητικό κλείσιμο |
| Υψος | 24.8 cm |
| Πλάτος | 7.1 cm |
| Μήκος | 7.1 cm |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |