Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Coral |
| Tip produs | Termos |
| Material | Inox |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Închiderea ermetică |
| Înălţime | 24.8 cm |
| Lăţime | 7.1 cm |
| Lungime | 7.1 cm |
| Capacitate | 0.5 l |