- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тигани |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Τηγάνι |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επίστρωση, Αντοχή στις γρατσουνιές, Διατηρεί ομοιόμορφη θερμοκρασία, Εύκολος καθαρισμός, Πολυστρωματικό περίβλημα, Екологичен, Ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Εσωτερικό υλικό | Μάρμαρο |
| Τύπος μαγειρέματος | Τηγάνισμα, Ψήσιμο στη σχάρα |
| Τύπος λαβής | Σταθερή |
| Τύπος τηγανιού | Γενικής χρήσης |
| Υλικό κάλυψης | Κεραμικό |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |